Ford Fiesta Ne Shitje Merrjep

Tirane Shitet Ford Fiesta 2001 2100 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane Ford Fiesta Ford Rejas

Tirane Shitet Ford Fiesta 2001 2100 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane Ford Fiesta Ford Rejas

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Ford Fiesta Viti 2010 Nafte Autobox Al Ford Bmw Car

Ford Fiesta Viti 2010 Nafte Autobox Al Ford Bmw Car

Ford Fiesta Viti 2009 Nafte Autobox Al Ford Car Vehicles

Ford Fiesta Viti 2009 Nafte Autobox Al Ford Car Vehicles

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Ford fiesta blihet jepet me qera shitet kërkohet me qera kërkohet punë ofrohet punë ferizaj.

Ford fiesta ne shitje merrjep. Pallatet sinani kulla 2 hyrja 3 1023 tiranë. Të gjitha makina vetura ford fiesta krijoni shpallje shpalljet. Të gjitha makina vetura ford fiesta prishtinë. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura ju duhet të jeni të kyçur.

4 600 eur viti. Shitet ford fiesta viti 2010 kambio manuale 1 4 benzine gaz impjant gazi brc i montuar jashte 124 000 km origjinale 5 porta ngjyrë bojeqielli shume i bukur kasetofon origjinal radio cd me komanda ne timon klima 8 airbag xhama pasqyra ele. 170 000 179 999. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek llogaritë.

Pallatet sinani kulla 2 hyrja 3 1023 tiranë. Shqipëri 355 44 537 787. Shqipëri 355 44 537 787. Shitet ford fiesta i 1999 dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje ne shkoder shiten makina me letra 800 euro shes blej makina makina ne shitje okazion makina ne shitje tirane durres makina deri ne 1000 euro tregu i makinave te perdorura ne shqiperi auto albania te perdorura merrjep shqiperi makina vetura.

Sheshi nëna terezë obj.

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

850 Kg Ngarkese Www Autobox Al Shit Bli Makina Online Veturaneshitje Blejmakina Merrjepautovetura Shesmakina Veturaneshitje Blejmakin In 2020 Vehicles Car

850 Kg Ngarkese Www Autobox Al Shit Bli Makina Online Veturaneshitje Blejmakina Merrjepautovetura Shesmakina Veturaneshitje Blejmakin In 2020 Vehicles Car

Ford Focus Viti 2007 Nafte Autobox Al Ford Focus 2007 Ford Ford Focus

Ford Focus Viti 2007 Nafte Autobox Al Ford Focus 2007 Ford Ford Focus

Volkswagen Caddy 2008 Benzine Volkswagen Volkswagen Caddy Caddy

Volkswagen Caddy 2008 Benzine Volkswagen Volkswagen Caddy Caddy

Mercedes Benz R Class Viti 2006 Nafte Autobox Al Mercedes Benz Mercedes Benz R Class Mercedes

Mercedes Benz R Class Viti 2006 Nafte Autobox Al Mercedes Benz Mercedes Benz R Class Mercedes

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Audi A8 Viti 2010 Nafte Autobox Al In 2020 Audi Audi A8 Suv

Audi A8 Viti 2010 Nafte Autobox Al In 2020 Audi Audi A8 Suv

Ford Mondeo Viti 2006 Nafte Autobox Al Carros

Ford Mondeo Viti 2006 Nafte Autobox Al Carros

Source : pinterest.com