Tirane Shitet Ford Fiesta 2001 2100 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane Ford Fiesta Ford Rejas

Tirane Shitet Ford Fiesta 2001 2100 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane Ford Fiesta Ford Rejas

Ford Fiesta Viti 2003 Nafte Autobox Al Ford Ford Fiesta Fiesta

Ford Fiesta Viti 2003 Nafte Autobox Al Ford Ford Fiesta Fiesta

Ford Fiesta Viti 2009 Nafte Autobox Al Ford Ford Fiesta Bmw

Ford Fiesta Viti 2009 Nafte Autobox Al Ford Ford Fiesta Bmw

Ford Fiesta Viti 2009 Benzine Autobox Al Ford Fiesta Ford Fiesta

Ford Fiesta Viti 2009 Benzine Autobox Al Ford Fiesta Ford Fiesta

Ford Fiesta Zetec S 2015 Ford Fiesta Zetec Ford Fiesta Zetec S Ford Fiesta

Ford Fiesta Zetec S 2015 Ford Fiesta Zetec Ford Fiesta Zetec S Ford Fiesta

Ford Fiesta Viti 2010 Nafte Autobox Al Ford Bmw Car

Ford Fiesta Viti 2010 Nafte Autobox Al Ford Bmw Car

Ford Fiesta Viti 2010 Nafte Autobox Al Ford Bmw Car

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike shume ekonomike.

Ford fiesta ne shitje. Të gjitha automjete makina ford fiesta tiranë. Shitet ford fiesta me motorr 1 4 nafte prodhim i vitit 2009. G oma te reja 99 k omando timon x hama elektrik p asqyra elektrike m e dogane x hama te zij origjinal. Ford fiesta viti 2010 1 4 benzin e ardhur nga italia me impjant gazi nga fabrika brc dhe ne leje qar.

Car ford fiesta 1 4 benzine gaz 2010. Shiten ford fiesta te reja te perdorura. Vetura ford fiesta 1 4 tdci 5p viti 2010. Ford fiesta ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shes blej makina makina ne shitje ford focus b enzin gas golf 4 automatike merrjep shqiperi benzin gaz passat cc 201 1 kamjncina toyota corola 1 4 naftë tregu i makinave ne shitje shitblerjemakinash audi a3.

Shitet ford fiesta 1 4 benzin gaz fabrike vitprodhim 2010 kambio manuale. Ford focus ford audi benzin gaz polo 2006 mercedes ford fokus ford ford focus ford fokus ford focus golf 5 ford fiesta 2010 mercedes e clas ford fusion ford fusion polo golf 4 ford fokus naft kuga ford focus opel zafira ford focus 2007 ford focus titanium ford focus 2001 ford fokus 1 8 benzine ford fokus 1 8 nafte 2004 opel corsa sportiv ford. 2008 ford fiesta 1 4 tdci hatchback 5 marsh manual naftë 2wd e argjendtë 3 dyer 5 vendesh 4 cilindra 68 kf makina gjendet në tiranë shqipëri data e postimit 28 shk 2020 shitet ford fiesta e vitit 2008 per arsye emigrimi. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek llogaritë.

Vetura dhe ford fiesta ne shitje ne tirane vlore durres shqiperi kosove greqi itali. Vetura ford fiesta 2010 benzin gaz nga fabrika titanium. Shitet ford fiesta viti 2010 kambio manuale 1 4 benzine gaz impjant gazi brc i montuar jashte 124 000 km origjinale 5 porta ngjyrë bojeqielli shume i bukur kasetofon origjinal radio cd me komanda ne timon klima 8 airbag xhama pasqyra ele. Shitet ford fiesta 1 4 tdci 5p viti 2010 km 167000 me tvsh te paguar.

Sherbime te sapo bera me vaj filtra.

Ford Fiesta Viti 2007 Nafte In 2020 Ford Ford Fiesta Fiesta

Ford Fiesta Viti 2007 Nafte In 2020 Ford Ford Fiesta Fiesta

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Ford Fiesta Viti 2002 Nafte Autobox Al Ford Ford Fiesta Fiesta

Ford Fiesta Viti 2002 Nafte Autobox Al Ford Ford Fiesta Fiesta

Ford Fiesta Viti 2007 Nafte Autobox Al Ford Ford Fiesta Fiesta

Ford Fiesta Viti 2007 Nafte Autobox Al Ford Ford Fiesta Fiesta

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Ford Fiesta 2009 Nafte In 2020 Ford Ford Fiesta Fiesta

Ford Fiesta 2009 Nafte In 2020 Ford Ford Fiesta Fiesta

Ford Fiesta Viti 2009 Nafte Autobox Al Ford Car Vehicles

Ford Fiesta Viti 2009 Nafte Autobox Al Ford Car Vehicles

Ford Fiesta 2009 Nafte In 2020 Suv Car Ford Car

Ford Fiesta 2009 Nafte In 2020 Suv Car Ford Car

Kategoria Ford Fiesta Ford Fiestas Vans

Kategoria Ford Fiesta Ford Fiestas Vans

Ford Fiesta 2009 Benzine Gas With Images Car Ford Suv Car

Ford Fiesta 2009 Benzine Gas With Images Car Ford Suv Car

Kategoria Ford Fiesta Ford Fiestas

Kategoria Ford Fiesta Ford Fiestas

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Taking The Blue Oval To Blue Horizon Lenny S Build Thread

Taking The Blue Oval To Blue Horizon Lenny S Build Thread

Source : pinterest.com