Ford Fiesta Ne Shitje Tirane

Tirane Shitet Ford Fiesta 2001 2100 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane Ford Fiesta Ford Rejas

Tirane Shitet Ford Fiesta 2001 2100 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane Ford Fiesta Ford Rejas

Tirane Shitet Honda Cr V 1998 3600 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Honda Cr V 1998 3600 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Ford Focus 2001 2500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Ford Focus 2001 2500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Mercedes Benz E Class 2006 14000 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tir Mercedes Benz Benz E Benz

Tirane Shitet Mercedes Benz E Class 2006 14000 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tir Mercedes Benz Benz E Benz

Tirane Shitet Volkswagen Golf 1994 90000 Leke Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Volkswagen Golf 1994 90000 Leke Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Smart Fortwo 2005 3500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Smart Fortwo 2005 3500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Smart Fortwo 2005 3500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane shes makine ford fiesta automatike 4 dyer viti 2004 2 999 euro.

Ford fiesta ne shitje tirane. Ford fiesta vetura në shitje në kosovë dhe shqipëri automatik të gjitha. Shiten ford te reja te perdorura. Shitet ford fiesta me motorr 1 4 nafte prodhim i vitit 2009. Shitet fordi 2011 zez manual naft1 4 4 1 l 100km me goma te reja 0 km120000km me siguracion min ka.

Lushnjë 18 june 10 03. Ford fiesta ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shes blej makina makina ne shitje ford focus b enzin gas golf 4 automatike merrjep shqiperi benzin gaz passat cc 201 1 kamjncina toyota corola 1 4 naftë tregu i makinave ne shitje shitblerjemakinash audi a3. Ford fiesta ne shitje. Makina eshte ne gjendje.

Vetura dhe ford ne shitje ne tirane vlore durres shqiperi kosove greqi itali. Vetura dhe ford fiesta ne shitje ne tirane vlore durres shqiperi kosove greqi itali. Golf 4 ford fiesta ford gle fiesta pa letra b class opel ford fiesta ford fiesta 2003 passat cc ford focus ford fiesta ford ford ford fiesta 2006 ford fiesta 1 6 fiesta ford fiesta 1 4 ford fiesta 3 doors 2007 golf 6 mini cooper ford fiesta automatike opel corsa automat disqe fordi ford fiesta titanium 2009 ford ford focus 2007 golf 5 liber. G oma te reja 99 k omando timon x hama elektrik p asqyra elektrike m e dogane x hama te zij origjinal.

Shitet ford fiesta 1 4 benzin gaz fabrike vitprodhim 2010 kambio manuale. Shiten ford fiesta te reja te perdorura. Ford fiesta benzine gaz automatike ne gjendje shume te mire dhe shume e paster. Shqipëri 355 44 537 787.

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike shume ekonomike. Vetem tel serioze. Pallatet sinani kulla 2 hyrja 3 1023 tiranë. Car ford fiesta 1 4 benzine gaz 2010.

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Tirane Shitet Fiat Punto 2005 2300 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Fiat Punto 2005 2300 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Mini Cooper S 2004 6500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Mini Cooper S 2004 6500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Mercedes Benz E Class 2007 20000 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tir Benz Mercedes Benz Benz E

Tirane Shitet Mercedes Benz E Class 2007 20000 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tir Benz Mercedes Benz Benz E

Ford Fiesta Viti 2007 Nafte In 2020 Ford Ford Fiesta Fiesta

Ford Fiesta Viti 2007 Nafte In 2020 Ford Ford Fiesta Fiesta

Ford Fiesta Viti 2002 Nafte Autobox Al Ford Ford Fiesta Fiesta

Ford Fiesta Viti 2002 Nafte Autobox Al Ford Ford Fiesta Fiesta

Nbsp Kategoria Ford Automobile Marketing Ford Fiesta

Nbsp Kategoria Ford Automobile Marketing Ford Fiesta

Ford Fiesta Viti 2009 Nafte Autobox Al Ford Car Vehicles

Ford Fiesta Viti 2009 Nafte Autobox Al Ford Car Vehicles

Ford Fiesta Ghia 5 Door Worldwide 1995 99 In 2020 Ford Fiesta Ford Ford Motor

Ford Fiesta Ghia 5 Door Worldwide 1995 99 In 2020 Ford Fiesta Ford Ford Motor

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Ford Fiesta Viti 2010 Benzine Gas Autobox Al Ford Ford Fiesta Gas

Ford Fiesta Viti 2010 Benzine Gas Autobox Al Ford Ford Fiesta Gas

Fushe Kruje Shitet Bmw X6 2010 10000 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Fushe Kruje Bmw X6 Bmw Suv Car

Fushe Kruje Shitet Bmw X6 2010 10000 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Fushe Kruje Bmw X6 Bmw Suv Car

Fier Shitet Alfa Romeo 147 2001 1500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Fier

Fier Shitet Alfa Romeo 147 2001 1500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Fier

Source : pinterest.com