Ford Fiesta Ne Shitje Merrjep

Tirane Shitet Ford Fiesta 2001 2100 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane Ford Fiesta Ford Rejas

Tirane Shitet Ford Fiesta 2001 2100 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane Ford Fiesta Ford Rejas

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Ford Fiesta Viti 2010 Nafte Autobox Al Ford Bmw Car

Ford Fiesta Viti 2010 Nafte Autobox Al Ford Bmw Car

Ford Fiesta Viti 2009 Nafte Autobox Al Ford Car Vehicles

Ford Fiesta Viti 2009 Nafte Autobox Al Ford Car Vehicles

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Ford fiesta 1 6 tdci 2011 me dogan model extra.

Ford fiesta ne shitje merrjep. Shqipëri 355 44 537 787. Sheshi nëna terezë obj. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura ju duhet të jeni të kyçur. Pallatet sinani kulla 2 hyrja 3 1023 tiranë.

Shqipëri 355 44 537 787. Ford fiesta 2013 benzin 1 2 ne gjendej fantastike. 4 600 eur viti. Të gjitha makina vetura ford fiesta prishtinë.

Të gjitha makina vetura ford fiesta krijoni shpallje shpalljet. Pallatet sinani kulla 2 hyrja 3 1023 tiranë. Ford fiesta shitet ford fiesta viti prodhimit 2004 ngjyre ulliri kondicioner kamjo manuale motorr 1 2 benzine super ekonomike xhama plus pasqyrat elektrike disqe alumini ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike si dhe kamjo goma ne gjendje shum te mire tegjitha sherbimet e bera nuk ka nevoj per asgje 150 000 kilometer e sapo ardhur. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek llogaritë.

Shitet ford fiesta i 1999 dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje ne shkoder shiten makina me letra 800 euro shes blej makina makina ne shitje okazion makina ne shitje tirane durres makina deri ne 1000 euro tregu i makinave te perdorura ne shqiperi auto albania te perdorura merrjep shqiperi makina vetura.

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

850 Kg Ngarkese Www Autobox Al Shit Bli Makina Online Veturaneshitje Blejmakina Merrjepautovetura Shesmakina Veturaneshitje Blejmakin In 2020 Vehicles Car

850 Kg Ngarkese Www Autobox Al Shit Bli Makina Online Veturaneshitje Blejmakina Merrjepautovetura Shesmakina Veturaneshitje Blejmakin In 2020 Vehicles Car

Ford Focus Viti 2007 Nafte Autobox Al Ford Focus 2007 Ford Ford Focus

Ford Focus Viti 2007 Nafte Autobox Al Ford Focus 2007 Ford Ford Focus

Volkswagen Caddy 2008 Benzine Volkswagen Volkswagen Caddy Caddy

Volkswagen Caddy 2008 Benzine Volkswagen Volkswagen Caddy Caddy

Mercedes Benz R Class Viti 2006 Nafte Autobox Al Mercedes Benz Mercedes Benz R Class Mercedes

Mercedes Benz R Class Viti 2006 Nafte Autobox Al Mercedes Benz Mercedes Benz R Class Mercedes

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Audi A8 Viti 2010 Nafte Autobox Al In 2020 Audi Audi A8 Suv

Audi A8 Viti 2010 Nafte Autobox Al In 2020 Audi Audi A8 Suv

Ford Mondeo Viti 2006 Nafte Autobox Al Carros

Ford Mondeo Viti 2006 Nafte Autobox Al Carros

Source : pinterest.com